Uzmanlık ve deneyim gerektiren projeleriniz için...

Bulut Bilişim

Bulut Bilişim İşletmelerin ve kurumların ihtiyacı olan Bilgi Teknolojileri hizmetlerinin satın alma ve kurma modeli ile değil hizmetlerin servis olarak kullanılması modeli ile çözümlenmesidir. Günümüzde birçok firma ihtiyaçlarını dış alım ve tedarik yöntemi ile almaktadır. Bulut bilişimde ana kavram olarak "Herşey bir Servistir" yaklaşımı ile BT çözümleri üretmektir. Bu servislerin en sık kullanılanları :

Bir Servis olarak Yazılım (SaaS),

Bir Servis olarak Platform (PaaS) ve

Bir Servis olarak Altyapı (IaaS) hizmetidir. 

ZETA Bulut Bilişim projelerinde Microsoft ürünlerini kullanarak çözümler üretmektedir.

Microsoft Windows
Windows Azure bulut için uygulama ve hizmetler geliştirmek üzere esnek, tanıdık bir ortam sunar. Piyasaya sürme sürenizi kısaltabilir ve artan talebe uyum sağlayabilirsiniz.

Windows Live ID Windows Live tarafından sunulan ve farklı uygulamalar arasında kullanılabilecek evrensel kimlik bilgileri oluşturmanıza imkân tanıyan kimlik doğrulaması sistemidir.

Windows Intune Windows bulut hizmetlerini ve Windows 7'yi kullanarak işletmelerin PC'leri yönetme ve güvenliklerini sağlama yöntemlerini basitleştirir. Böylece PC'leriniz ve kullanıcılarınız hemen hemen her yerde, en yüksek performansla çalışabilir.

Microsoft SQL Server
Microsoft SQL Azure yüklemek, kurmak, güncellemek ya da yönetmek zorunda olmadığınız, son derece ölçeklenebilir ve çok kullanıcılı bir veritabanıdır. Kelley Blue Book, 3M, Siemens ve pek çok büyük şirket, günümüzde SQL Azure kullanıyor.

Microsoft SharePoint
Microsoft SharePoint Online işletmenize, çalışanların işbirliği yapabileceği ve belgelerini paylaşabileceği son derece güvenli, merkezi bir alan sağlar. Bu da daha yönetilebilir iş akışı, daha iyi sürüm denetimi ve kritik iş verilerine "her yerden erişim" anlamına gelir.

Daha fazla bilgi almak için Microsoft Bulut Bilişim ana sayfasını ziyaret edin.